Mitsubishi Outlander
2.0 PHEV Instyle | leder | schuifdak |trekhaak | premium audio | stoelverwarming | climate & cruise control
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 114,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Outlander |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 PHEV Instyle | leder | schuifdak |trekhaak | premium audio | stoelverwarming | climate & cruise control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 1 maart 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 261.876 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-TJB-80 |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Gewicht: | 1.785 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 1.673 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.310 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak met afneembare kogel
- elektrisch glazen kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel)
- elektrisch glazen schuifdak
- elektrisch open dak
- elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- elektrisch schuifdak
- elektrisch transparant schuif-/kanteldak
- elektrisch transparant schuifdak
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoge instap
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Standkachel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR